KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003273
nr 1600 3273
Rudolf Kronbergs
(1911-1977), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad, daterad 1957. Olja på pannå, 64x50 cm, yttermått inklusive ram: 80x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:57:44
26/2 17:26:11
Rudolf Kronbergs
Läs mer om Rudolf Kronbergs